Nasze projekty internetowe

Poniżej zamieszczamy krótkie informacje na temat projektów internetowych, których jesteśmy autorami lub uczestniczyliśmy w ich tworzeniu. Aby zapoznać się szczegółowo z danym projektem, prosimy przejść na jego stronę internetową.

Nazwa: Internetowy Katalog Firm
Technologia:
własny system cms (PHP, MySQL, PEAR, xHTML, CSS, JavaScript, AJAX)
Rok powstania: 2008
Informacje: Projekt własny.

Projekt to internetowy katalog firm i przedsiębiorstw z terenu całej Polski. Został stworzony z myślą o przedsiębiorcach i osobach szukających nowych kontaktów biznesowych, a także informacji o polskich firmach.

Nazwa: MAXdev Polska
Technologia:
system CMS mdpro + modyfikacje
Rok powstania: 2005
Informacje: Projekt własny.

Serwis jest oficjalnym polskim suportem (wsparciem) dla systemu zarządzania treścią - mdpro. Znajdują się nie niej liczne tutoriale, opisy, artykuły, nowości, pliki oraz forum dyskusyjne związane z systemem. Z powodu braku czasu, zaprzestaliśmy jego rozwój wraz z wyjściem wersji MDLite.

Nazwa: Święto Internauty - Dzień e-maila
Technologia:
system CMS joomla + modyfikacje
Rok powstania: 2005
Informacje: Projekt webpress.com.pl

Witryna promuje Internet, wprowadza użytkowników w jego świat, pogłębia wiedzę o najnowocześniejszym medium koncentrując się na jego najważniejszych elementach. Czytelnik znajdzie w nim materiały o zagrożeniach które może napotkać na swojej drodze. Popularyzuje wiedzę o zabezpieczeniach, propaguje bezpieczeństwo i różne narzędzia służące użytkownikowi w codziennym żeglowaniu po zasobach WWW.

oraz wiele innych...

do góry ⇑
Copyright (c) 2004-2019 mBobowski.com. All rights reserved.